Vrtáky 1 300 Kč a více, sleva, Baildon
Baildon 11135002
Baildon N37000203
Baildon N38000205
Baildon 10443502
Baildon 11010001
Baildon 5010501
Baildon 11111001
Baildon 12511002Baildon 12511002
- Baildon
Vrták 11.0 XL-Y (NWKy) DIN 1870 RN – spolehlivý vrtací nástroj. Vrták 11.0 XL-Y (NWKy) DIN 1870 RN 375-250 HSS je jedinečný nástroj, který se stane ideálním doplňkem do každé...
Baildon 10451002
Baildon 10452002
Baildon 5011501
Baildon 11011502
Baildon 12511502Baildon 12511502
- Baildon
Typ vrtáku: HSS; Množství: 1 ks; Celková délka [mm]: 375; Průměr vrtáku [mm]: 11,5
Baildon 1511801
Baildon 4812001
Baildon 5012001Baildon 5012001
- Baildon
Vrtáček XL-P (NWKp) o průměru 12,0 mm je vyroben z rychlořezné oceli a je vhodný pro různé aplikace v dílnách a stavebnictví, což z něj činí všestranný nástroj pro mnoho úkolů....
Baildon W9012104
Baildon 4912201
Baildon 1512501
Baildon 1612501
Baildon 4812501
Baildon 5012501
Baildon 1613001
Baildon 4813001