Vrtáky od 600 do 1 300 Kč, sleva, Baildon
Baildon 3507801
Baildon 1507801
Baildon 920001
Baildon 10808001Baildon 10808001
- Baildon
Typ vrtáku: HSS; Typ uchycení: kuželový; Množství: 1 ks; Průměr vrtáku [mm]: 8; Celková délka [mm]: 206; Použití: do kovu
Baildon 11508001
Baildon 12408001
Baildon 1508301
Baildon W9028017
Baildon 1508701
Baildon 3809001
Baildon 10809001
Baildon 12609001
Baildon 6506801
Baildon 709101
Baildon 1409501
Baildon 1509501
Baildon 3609501Baildon 3609501
- Baildon
Typ vrtáku: HSS; Množství: 1 ks; Celková délka [mm]: 200; Typ uchycení: válcový; Použití: do kovu; Průměr vrtáku [mm]: 9,5
Baildon 1609501Baildon 1609501
- Baildon
Typ vrtáku: HSS; Množství: 1 ks; Použití: do kovu; Celková délka [mm]: 400; Průměr vrtáku [mm]: 9,5
Baildon 10809501
Baildon 10909501Baildon 10909501
- Baildon
Typ vrtáku: HSS; Množství: 1 ks; Celková délka [mm]: 250; Průměr vrtáku [mm]: 9,5
Baildon 12509501
Baildon 10309801
Baildon G1025213
Baildon G1082011