Vrtáky od 300 do 600 Kč, sleva, Baildon
Přesměrovali jsme vás na hlavní kategorii, protože na zvolené stránce se momentálně nenacházejí žádné produkty.
Baildon 912101
Baildon 312401
Baildon 312701
Baildon 312901
Baildon 10213101
Baildon 1406201
Baildon 5006201
Baildon 1306301
Baildon 914501
Baildon 706701
Baildon 10306701
Baildon 4906801
Baildon 5006801Baildon 5006801
- Baildon
Typ vrtáku: HSS; Množství: 1 ks.; Typ uchycení: válcový; Použití: do kovu; Celková délka [mm]: 370
Baildon W9070015
Baildon W9070009
Baildon 1307201
Baildon 10307501
Baildon 2407501
Baildon 1302001
Baildon 1402001
Baildon 1402501
Baildon 12607501
Baildon 2007801
Baildon 1807801